Moonflower bungalovlar Otres Beach Sihanoukville, Kamboçya bulunmaktadır.

Bizim bungalov var. 3 türleri olan standart Klima, çift fan ve aile ile. Her çift seçenekleri ve kendi özel ile tipik Khmer tarzı ile dekore edilmiştir. Sakin bir atmosfer ve yatıştırıcı ambiyans konaklama unutulmaz büyük bir boşluk ve her donatılmış oda Klima, fan, buzdolabı, mini bar, ücretsiz yüksek hızda Wi-Fi, sıcak su süit, ücretsiz şişe su ve çamaşırhane hizmeti size kolaylık sağlamak için hale getirecek.

Standart Klima bungalov

Bungalov tipi standart Klima donanımlı klima, 2 hayranları, buzdolabı, sıcak su banyolu, 2 Yataklı En fazla 2 adult(s), Resepsiyon, 2 sandalye, dolap, buzdolabı, mini bar, ücretsiz yüksek hızda Wi-Fi ve ücretsiz şişe suyu.


39 $ gecelik

Çift fan ile

Çift fan ile en fazla 2 adult(s), Resepsiyon, 2 sandalye, dolap, ücretsiz yüksek hızda Wi-Fi ve ücretsiz şişe su için fan, buzdolabı, mini bar, sıcak su suit, 1 yatak ile donatılmıştır.

19 $ gecelik

Aile Bungalow

Aile için max 4 adult(s) donatılmış fan, buzdolabı, mini bar, sıcak su Oda, mutfak, 2 Oda, 2 Yataklı bungalow tipi Masası, sandalye, dolap, ücretsiz yüksek hızda Wi-Fi ve ücretsiz şişe suyu.


39 $ gecelik

TOWeb ile düzenlendi - duyarlı web sitesi oluşturma yazılımı. Copyright © Moonflower bungalov. Tüm hakları saklıdır.